ZADBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA - MONITORING - CCTV

BCS, DAHUA, HIKVISION,

Wykonujemy rozbudowane sieciowe struktury monitoringu wizyjnego (miasta, duże zakłady produkcyjne, hipermarkety, rezydencje itp.) oraz proste systemy, dedykowane dla średnich i małych obiektów (małe firmy, sklepy, biura, domy, parkingi itp.). Stosujemy urządzenia profesjonalne, sprawdzonych światowych producentów co wiąże się z wysoką jakością i niezawodnością proponowanych systemów.

SYSTEMY ALARMOWE - SSWiN

AJAX, SATEL, ROPAM, HIKVISION, PULSON

Każdy obiekt oceniamy indywidualnie pod względem zagrożeń takich jak: włamanie, napad, pożar, zalanie, gaz. Specjalizujemy się w zabezpieczeniu dużych, niestandardowych obiektów wymagających ochrony wewnętrznej i zewnętrznej. Sygnały alarmowe z naszych systemów mogą być kierowane: do centrum monitorowania alarmów, na telefon stacjonarny lub komórkowy wskazanych osób, e-mail lub lokalnie informować o alarmie poprzez szereg sygnalizatorów akustyczno-optycznych.

OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA OBIEKTÓW

POLON ALFA, AWEX, ESSER, BOSCH, SIEMENS, D+H, AFG, W2, MERAWEX

SYSTEMY SYGNALIZACJI POŻARU , SYSTEMY ODDYMIANIA , SYSTEMY ZASYSANIA Wykonujemy instalacje systemów sygnalizacji pożaru dla obiektów wymagających obowiązkowej ochrony systemem SSP jak i dla klientów chcących podnieść swój poziom bezpieczeństwa i chcących skrócić czas reakcji na ewentualne zdarzenia pożarowe. Wykonujemy instalacje oddymiające jak i sterujące bramami pożarowymi. Wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Nasi klienci, w związku z zainstalowanymi systemami sygnalizacji pożaru, często uzyskują znaczące zniżki od składek na ubezpieczenie pożarowe obiektów. Służymy naszą pomocą na etapie projektu, instalacji, obsługi serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU I REJESTRACJA CZASU PRACY

MICROMADE, ROGER, BOSCH, KANTECH

Nasze usługi obejmują zarówno projektowanie i montaż systemów kontroli dostępu na pojedyncze przejścia, bramy, szlabany, jak i na rozbudowane przedsiębiorstwa wielozakładowe. Oferujemy integrację z systemem rejestracji czasu pracy. Nasze instalacje systemów RCP znacząco podnoszą dyscyplinę wśród pracowników firm w których instalację wykonaliśmy a właścicielom tych firm przynoszą wymierne korzyści finansowe.

VIDEODOMOFONY DOMOFONY INTERKOMY

BCS, HIKVSION, DAHUA, ACO, VIDOS

Projektujemy i wykonujemy instalacje domofonowe i videdomofonowe, oparte na sprawdzonych rozwiązaniach w budynkach jednorodzinnych jak i na rozległych osiedlach wielomieszkaniowych. Posiadamy w swojej ofercie rozwiązania oparte o technologię IP, instalacje dwuprzewodowe cyfrowe oraz tradycyjne analogowe.

DEPOZYTORY KLUCZY,KASY PANCERNE SZAFY METALOWE SEJFY

KONSMETAL, SENTRYSAFE, KREONE

Jako dystrybutor mechanicznych urządzeń zabezpieczających gwarantujemy, rzetelny dobór rozwiązań do Państwa wymagań. Dostarczamy rozwiązania dla banków, aptek, myśliwych, kancelarii tajnych itp.

INTELIGENTNY DOM

NEXWELL, SATEL, AJAX

System inteligentnego budynku (systemy zarządzania budynków) znajdują swoje zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych oraz dużych apartamentach jaki i w budynkach biurowych, przemysłowych i instytucjach. Zadania, które może realizować system to integracja, sterowanie, kontrola, monitorowanie, optymalizacja i raportowanie takich elementów jak: sieć teleinformatyczna, sterowanie oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym w zależności od stanu obecności osób w pomieszczeniach oraz ruchu, w oparciu o natężenie światła itp., sterowanie ogrzewaniem z podziałem na strefy i pomieszczenia, sterowanie wentylacją, klimatyzacją i filtracją w oparciu o parametry jakości powietrza, tj. zawartość dwutlenku węgla i wilgotność, symulacja obecności, ochrona osób i mienia, system alarmowy i monitoring, system przeciwpożarowy, system kontroli dostępu do pomieszczeń i urządzeń, system zasilania awaryjnego UPS, system pogodowy, obsługa urządzeń audio-video i innych codziennego użytku, system sterowania oddymianiem pożarowym, sterowanie i monitorowanie klap przeciwpożarowych

INSTALACJE TELETECHNICZNE

Sieci LAN, Telefoniczne, Światłowody, WiFi

Wykonujemy certyfikowane sieci komputerowe na które udzielamy do 30 lat gwarancji. Kategorie sieci LAN : 5e, 6, 6A.

SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE

BOSCH, RHSOUND, MONACOR

Kompleksowo dostarczamy rozwiązania nagłośnieniowe dla sal konferencyjnych, hipermarketów, restauracji, szkół, sal widowiskowych itp. Każdy projekt traktujemy indywidualnie.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Nowość w ofercie AKOM

Nasza długoletnia współpraca z projektantami oraz największymi dostawcami rozwiązań branży elektrycznej pozwoliła nam na poszerzenie naszego portfolio usług o wykonywanie instalacji elektrycznych. Wykonujemy usługi dla domów jednorodzinnych jak i zakładów przemysłowych.