Nasi partnerzy

AJAX Systems wyróżnia się innowacyjnym podejściem do projektowania i produkcji systemów zabezpieczeń, oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania oparte na nowoczesnych standardach bezpieczeństwa. Produkty AJAX cechują się nie tylko niezawodnością, ale także estetycznym designem.

A-LAN dostarcza rozwiązania specjalistyczne skupiając się na dostawach certyfikowanych systemów okablowania strukturalnego z co najmniej 25 letnią gwarancją. Znajdziemy u nich wszelkiego typu komponenty pasywne i aktywne do budowy sieci teletechnicznych w technologii miedzianej jak i światłowodowej oraz szafy teleinformatycze.

ATTE POWER jest polską firmą wyspecjalizowaną w produkcji wysokiej jakości urządzeń do zasilania systemów zabezpieczeń. Oferta obejmuje szeroki wybór produktów, takich jak przełączniki, akcesoria do transmisji i zasilania kamer, zasilacze czy przetwornice. Instalatorzy cenią produkty Atte za niezawodność i możliwości zastosowania

Awex oferuje pełną gamę urządzeń oświetlenia awaryjnego spełniających standardy norm europejskich. Ich najmocniejszymi stronami są najnowocześniejsze technologie, doświadczony zespół projektantów i inżynierów, najwyższa jakość, niezawodność urządzeń, różnorodność oferty oraz unikalny design.

BCS to producent z ugruntowaną pozycją na rynku, oferujący szeroki asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamania oraz wideodomofonów i kontroli dostępu. Dzięki kompetentnemu działowi handlowemu i technicznemu firma dba o wysoki poziom zadowolenia swoich klientów.

Bosch Security Systems to znany producent zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa elektronicznego, oferujący m.in. systemy monitoringu CCTV, kontroli dostępu i alarmowe. Firma słynie z innowacyjnych i niezawodnych produktów, stosowanych w różnych sektorach, włączając w to obiekty komercyjne, przemysłowe i administracyjne. Zapewnia również wsparcie techniczne i doradztwo projektowe.

D+H oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania dymu i ciepła (systemy oddymiania). Od ponad 50 lat opracowuje produkty zapewniające bezpieczeństwo podczas pożaru. Są jednym z pierwszych przedsiębiorstw, które stworzyło grawitacyjny system oddymiania oraz pierwszym producentem certyfikowanej elektrycznej instalacji oddymiania.

Dahua Technology to wiodący producent technologii do systemów zabezpieczeń, oferujący szeroki zakres produktów, takich jak kamery monitoringu, wideodomofony, rejestratory wideo i systemy kontroli dostępu. Firma wykorzystuje zaawansowane rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji do zapewnienia bezpieczeństwa w różnych obszarach.

GT Power to firma będąca dystrybutorem systemów podtrzymania awaryjnego. Ich bogata oferta oraz profesjonalne doradztwo, pozwalają im dostarczyć sprzęt na nawet najbardziej wymagające obiekty.

Hikvision to światowy lider branży CCTV, oferujący zaawansowane rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Firma znana jest z innowacyjnych rozwiązań stosowanych w różnych obszarach, od monitoringu miejskiego i dużych obiektów przemysłowych po domki jednorodzinne.

Nexwell to firma specjalizująca się w inteligentnych rozwiązaniach dla domów. Ich system Smart Home umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami oraz monitorowanie parametrów środowiska, zapewniając wygodę i oszczędność energii.

Nice to ceniony producent rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Wśród ich produktów znajdują się także szlabany, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, niezawodnością i nowoczesnym designem.

Polon-Alfa to polski producent systemów PPOŻ. Firma oferuje szeroki zakres wysokiej jakości urządzeń, od czujników dymu po centralne jednostki kontrolne, zapewniając innowacyjne rozwiązania. Dzięki zaangażowaniu w badania i rozwój, firma utrzymuje swoją pozycję jako lidera.

Pulsar to polska firma produkująca wysokiej jakości urządzenia i akcesoria do instalacji niskoprądowych. Firma osiągnęła swoją pozycję na rynku dzięki wysokiej jakości produktom, solidnemu doświadczeniu i wysokim poziomem wsparcia klientów.

Roger to firma specjalizująca się w systemach Kontroli Dostępu(KD) i Rejestracji Czasu Pracy(RCP), oferująca kompleksowe rozwiązania dla efektywnego zarządzania personelem i zabezpieczenia obiektów.

Satel to znany producent systemów alarmowych, oferujący nowoczesne rozwiązania zabezpieczeń. Specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych urządzeń i oprogramowania do monitorowania i kontroli bezpieczeństwa.

Televes to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych, w tym technologii TV, sygnałów satelitarnych oraz sieci kablowych i bezprzewodowych.

Toten specjalizuje się w projektowaniu i produkcji szaf serwerowych, stojaków i szaf rackowych, zapewniających solidność i bezpieczeństwo dla infrastruktury IT różnych przedsiębiorstw.

VIDOS oferuje niezawodne i nowoczesne systemy wideodomofonowe, cechujące się najwyższą jakością i innowacyjnym designem. Zapewnia kompleksowe rozwiązania zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i budynków wielolokatorskich.

Western Digital to globalny lider w dziedzinie technologii pamięci masowych, oferujący szeroki zakres produktów, w tym dyski twarde, dyski SSD, pamięci flash oraz rozwiązania związane z chmurą danych.