ZADBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA - MONITORING - CCTV

Systemy IP, HD-CVI, AHD, Turbo HD, Analogowe - BOSCH, BCS, HIKVISION, DAHUA

Wykonujemy rozbudowane sieciowe struktury monitoringu wizyjnego (miasta, duże zakłady produkcyjne, hipermarkety, rezydencje itp.) oraz proste systemy, dedykowane dla średnich i małych obiektów (małe firmy, sklepy, biura, domy, parkingi itp.). Stosujemy urządzenia profesjonalne, sprawdzonych światowych producentów co wiąże się z wysoką jakością i niezawodnością proponowanych systemów.

SYSTEMY ALARMOWE - SSWiN

Oferta nasza zawiera systemy przewodowe i bezprzewodowe oparte na certyfikowanych urządzeniach wiodących na rynku producentów. SATEL , ROPAM, TEXECOM, BOSCH, JABLOTRON,

Każdy obiekt oceniamy indywidualnie pod względem zagrożeń takich jak: włamanie, napad, pożar, zalanie, gaz. Specjalizujemy się w zabezpieczeniu dużych, niestandardowych obiektów wymagających ochrony wewnętrznej i zewnętrznej. Sygnały alarmowe z naszych systemów mogą być kierowane: do centrum monitorowania alarmów, na telefon stacjonarny lub komórkowy wskazanych osób, e-mail lub lokalnie informować o alarmie poprzez szereg sygnalizatorów akustyczno-optycznych.

SYSTEMY SYGNALIZACJI POŻARU I ODDYMIANIA - SSP

SD3, BOSCH, SIEMENS, POLON ALFA

Wykonujemy instalacje systemów sygnalizacji pożaru dla obiektów wymagających obowiązkowej ochrony systemem SSP jak i dla klientów chcących podnieść swój poziom bezpieczeństwa i chcących skrócić czas reakacij na ewentualne zdarzenia pożarowe. Wykonujemy instalacje oddymiające jak i sterujące bramami pożarowymi. Wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Nasi klienci, w związku z zainstalowanymi systemami sygnalizacji pożaru, często uzyskują znaczące zniżki od składek na ubezpieczenie pożarowe obiektów. Służymy naszą pomocą na etapie projektu, instalacji, obsługi serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU I REJESTRACJA CZASU PRACY

MICROMADE, ROGER, BOSCH

Nasze usługi obejmują zarówno projektowanie i montaż systemów kontroli dostępu na pojedyncze przejścia, bramy, szlabany, jak i na rozbudowane przedsiębiorstwa wielozakładowe. Oferujemy integrację z systemem rejestracji czasu pracy. Nasze instalacje systemów RCP znacząco podnoszą dyscyplinę wśród pracowników firm w których instalację wykonaliśmy a właścicielom tych firm przynoszą wymierne korzyści finansowe.

VIDEODOMOFONY DOMOFONY INTERKOMY

BCS, VIDOS, ACO, COMMAX

Projektujemy i wykonujemy instalacje domofonowe i videdomofonowe, oparte na sprawdzonych rozwiązaniach w budynkach jednorodzinnych jak i na rozległych osiedlach wielomieszkaniowych.

KASY PANCERNE SZAFY METALOWE SEJFY

KONSMETAL, SENTRYSAFE

Jako dystrybutor mechanicznych urządzeń zabezpieczających gwarantujemy, rzetelny dobór rozwiązań do Państwa wymagań. Dostarczamy rozwiązania dla banków, aptek, myśliwych, kancelarii tajnych itp.

INTELIGENTNY DOM

NEXWELL, F&F, SATEL, ROPAM

Oferujemy i wykonujemy systemy automatyki domowej, budynkowej w oparciu rozwiązania sprawdzonych producentów. Każdy projekt i potrzeby klientów traktujemy nieszablonowo i bezkompromisowo.

INSTALACJE TELETECHNICZNE

Sieci LAN, Telefoniczne, Światłowody, WiFi

Wykonujemy certyfikowane sieci komputerowe na które udzielamy do 30 lat gwarancji. Kategorie sieci LAN : 5e, 6, 6A.

SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE

BOSCH, RHSOUND, MONACOR

Kompleksowo dostarczamy rozwiązania nagłośnieniowe dla sal konferencyjnych, hipermarketów, restauracji, szkół, sal widowiskowych itp. Każdy projekt traktujemy indywidualnie.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Nowość w ofercie AKOM

Nasza długoletnia współpraca z projektantami oraz największymi dostawcami rozwiązań branży elektrycznej pozwoliła nam na poszerzenie naszego portfolio usług o wykonywanie instalacji elektrycznych. Wykonujemy usługi dla domów jednorodzinnych jak i zakładów przemysłowych.